Grill elektryczny TEFAL Optigrill XL GC760D 2200W

1745

Nowy produkt

Tefal

8 Przedmioty

956,24 zł brutto


Więcej informacji

Grill elektryczny TEFAL Optigrill XL GC760D 2200W

OptiGrill Elite XL to domowy grill elektryczny, dzięki któremu możesz grillować przez cały rok. Pojemności XL sprawia, że z łatwością przygotujesz dania nawet dla 8 osób jednocześnie! To urządzenie o mocy 2200 W wyposażono w rozwiązania zapewniające łatwe grillowanie: intuicyjnego asystenta grillowania, system, który automatycznie dostosowuje czas grillowania do grubości i liczby kawałków mięsa oraz tryb gwarantujący idealne wysmażenie. Z OptiGrill Elite XL możesz grillować, dostosowując rezultaty do gustu każdego z gości.

Perfekcyjne rezultaty grillowania

Automatic Sensor Cooking

Przygotuj każdy rodzaj mięsa, od delikatnie po mocno wysmażone, nawet dla 8 osób! Inteligentny system mierzy grubość i liczbę przygotowywanych kawałków mięsa, automatycznie dostosowując czas grillowania.

Idealne wysmażenie

Tryb Searing Boost

Urządzenie posiada tryb Searing Boost służący do idealnego obsmażania mięsa. Dzięki niemu mięso będzie delikatne w środku i chrupiące na zewnątrz, z perfekcyjnymi śladami grillowania.

Nieskończone możliwości

16 automatycznych programów

Przygotuj wiele klasycznych potraw z mięsa, drobiu, ryb, warzyw - a teraz także jagnięcinę i wegeburgery - bez potrzeby ciągłego monitorowania i z gwarancją doskonałych rezultatów.

Moc inspiracji każdego dnia

Książka z przepisami

28 przepisów dostępnych w dołączonej książce ułatwi Ci stworzenie wyśmienitych potraw przez cały rok. W książce znajdziesz m.in. przepisy na dania nawet dla 8 osób - idealne dla większej rodziny lub na przyjęcia.

Duża powierzchnia grillowania (800 cm²)

Na 6 do 8 porcji: o 33% większa powierzchnia grillowania w stosunku do urządzeń OptiGrill i OptiGrill+  Wymiary: 40 x 20 cm

Łatwe czyszczenie

Możliwość mycia w zmywarce

Teraz możesz umyć w zmywarce zarówno zdejmowane płyty z powłoką nieprzywierającą, jak również tackę na tłuszcz.

OptiGrill Elite XL przygotujesz pyszne posiłki dla Twoich najbliższych. Duża powierzchnia grillowania (40x20cm) umożliwia przygotowanie jedzenia nawet dla 8 osób jednocześnie.

Urządzenie o mocy 2200 W wyposażono w rozwiązania, które udogodnią grillowanie. Inteligentny system - Automatic Sensor Cooking, zmierzy ilość oraz grubość mięsa dzięki czemu dobierze odpowiednią temperaturę.

W zależności od kulinarnych upodobań, możesz również wybrać spośród 3 stopni wysmażenia: delikatny, średni i mocny. Sygnał dźwiękowy poinformuje Cię w odpowiednim momencie o ukończeniu grillowania.

Delikatny smak mięsa w środku i chrupiące na zewnątrz to zasługa trybu Searing Boost. Dokładnie zgrillowane kawałki zachwycą kruchością i wyjątkowym smakiem.

Grill umożliwia przygotowanie bardzo dużej ilości różnorodnych potraw z drobiu, ryb, warzyw czy jagnięciny. 16 programów zapewnia odpowiedni dobór temperatury oraz czasu dla obróbki termicznej, bez potrzeby ciągłego sprawdzania procesu grillowania.

Poszerzaj swoje kulinarne horyzonty; dodatkową inspiracją jest książeczka z 28 przepisami. Która pomoże w stworzeniu wyśmienitych dań.

Urządzenie jest proste w konserwacji – można je myć w zmywarce.

20 innych produktów w tej samej kategorii: