LOKÓWKO-SUSZARKA BRAUN Satin Hair AS110 200W

1416

Nowy produkt

Braun

573 Przedmioty

67,99 zł brutto

Więcej informacji

LOKÓWKO-SUSZARKA BRAUN Satin Hair AS110 200W

Suszarko-lokówka Braun AS 110 pozwoli Ci skutecznie i szybko wystylizować dowolną fryzurę. Urządzenie o mocy 200 W zapewnia efektywne suszenie oraz modelowanie. Przy jego użyciu z łatwością stworzysz, a także utrwalisz loki oraz fale. Model jest szczególnie polecany do krótkich włosów. Został wyposażony w praktyczną funkcję rozwijania, która delikatnie uwalnia każde pasmo. W ten sposób wystylizujesz je bez plątania. Regulacja prędkości umożliwia dostosowanie szybkości nawiewu do rodzaju włosów i sposobu modelowania. 2 ustawienia temperatury ułatwiają dobranie jej do grubości, wilgotności i kondycji kosmyków oraz oczekiwanego efektu. Jeśli masz cienkie, delikatne włosy albo chcesz utrwalić fryzurę, ustaw niższą temperaturę. Jeżeli zależy Ci na błyskawicznym wysuszeniu, wybierz wyższą temperaturę. Suszarko-lokówka Braun dysponuje również funkcją zabezpieczającą przed przegrzaniem. Wpływa ona na bezpieczeństwo korzystania z produktu. Praktyczny uchwyt sprawia natomiast, że przechowywanie sprzętu nie sprawia trudności.

Funkcja rozwijania zapobiega splątywaniu.

Krótkie włosy, imponujące loki. Unikalną cechą lokówko-suszarki Satin Hair 1 jest funkcja rozwijania. Umożliwia stylizację bez splątywania i uszkadzania włosów – każde pasmo jest uwalniane łatwo i delikatnie. Bezproblemowa i wszechstronna stylizacja, szczególnie w przypadku krótkich włosów.

Więcej powodów, by cieszyć się z tego nabytku.

Równomierne rozprowadzanie ciepła. 200 watów dla efektywnego suszenia oraz imponujących rezultatów stylizacji. 2 ustawienia temperatury/ siły nawiewu.

Lokówko-suszarka Braun Satin Hair 1

Funkcja rozwijania. Równomierne rozprowadzanie ciepła. 2 ustawienia temperatury / siły nawiewu. 200 watów

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

20 innych produktów w tej samej kategorii: