OCZYSZCZACZ POWIETRZA HOMEDICS Totalclean AP25

Nowy produkt


Więcej informacji

OCZYSZCZACZ POWIETRZA HOMEDICS Totalclean AP25

  • Filtracja HEPA
  • Filtr zapachów węgla
  • 3 prędkości (niska/średnia/wysoka)
  • Znak jakości ECARF
  • Tryb nocny-wyłącza podświetlenie wyświetlacza podczas użytkowania
  • Cicha praca
  • Wbudowany zegar — 2,4,8 lub 12 godzin
  • Wskaźniki wymiany filtra
  • Nadaje się do wielkości pomieszczenia: 17,1 m 2

Kluczowe cechy:

Dzięki filtracji HEPA 360 °, która usuwa 99,97% bakterii i alergenów unoszących się w powietrzu, oczyszczacz powietrza HoMedics Professional HEPA pomaga Tobie i Twojej rodzinie łatwiej oddychać w domu. System filtracji HEPA nie tylko zabija zarazki i wirusy o wielkości zaledwie 0,3 mikrona, ale także usuwa nieprzyjemne zapachy podczas działania i działa 5 razy dłużej niż konwencjonalny filtr.

Oczyszczacz powietrza Homedics Totalclean to najlepszy wybór, aby zapewnić czyste, przefiltrowane powietrze w Twoim domu. Nadaje się do większych pomieszczeń do 17,1 m2, oczyszczacz powietrza odfiltruje brudne cząsteczki powietrza i oczyści zapachy podczas pracy. Idealny do domów ze zwierzętami, palaczami lub problemami z zanieczyszczeniem powietrza. Oddychaj z łatwością dzięki wymiennemu systemowi filtracji z węglem aktywnym, który współpracuje z filtrem True Hepa, zapewniając niezrównaną filtrację powietrza w kompaktowym i niezawodnym urządzeniu do oczyszczania powietrza.

Smukły i dyskretny

Zaprojektowany tak, aby idealnie pasował do Twojego domu, HoMedics Totalclean Air Purifier AP25 filtruje bakterie i inne typowe cząsteczki alergenów przez profesjonalny filtr HEPA, dzięki czemu możesz łatwiej oddychać.

Wymienne filtry

Filtry HoMedics Air Purifier można zdejmować, czyścić i wymieniać. W celu uzyskania optymalnej wydajności zalecamy wymianę filtrów HEPA co 18 miesięcy.

Filtr HEPA

Najlepsza rzecz w filtrach True HEPA? Działają 5 razy dłużej niż konwencjonalny filtr, co oznacza, że ​​powietrze dłużej pozostaje świeższe i czystsze. Filtry HEPA pomagają usuwać pyłki, zarazki, zapachy i wiele więcej!

Usuń do 99,97% alergenów

Możesz kontrolować prędkość filtrowania powietrza w Twoim pomieszczeniu. Po prostu przełączaj się między poziomami niski-wysoki, aby kontrolować przepływ powietrza. Monitor sprawdzania filtra będzie również na bieżąco informować o stanie filtra.

Łatwy do odczytania wyświetlacz i sterowanie ręczne

HoMedics Totalclean Air Purifier AP25 jest nie tylko niezawodny i pomaga w zdrowym oddychaniu, ale także wyposażony jest w czytelny wyświetlacz wraz z wyborem prędkości wentylatora (niska, średnia i wysoka), regulatorami czasowymi i wskaźnikami, co pozwala oczyścić przestrzeń dokładnie tak, jak zamierzasz. Dzięki wskaźnikowi wymiany filtra węglowego i przyciskom wymiany filtra True HEPA nigdy nie będziesz musiał martwić się opóźnieniami w wymianie, czyszczeniu lub wymianie filtrów.

Oddychaj spokojnie

Oczyszczacz powietrza HoMedics Totalclean AP25 dobrze pasuje do pomieszczenia o powierzchni 17,1 metra kwadratowego/184 stopy kwadratowe lub mniejszego.

20 innych produktów w tej samej kategorii: