Akumulatorowa golarka do ubrań tkanin Philips GCA2100/20 USB C

2013

Nowy produkt

Philips

92 Przedmioty

169,00 zł brutto


Więcej informacji

Akumulatorowa golarka do ubrań tkanin Philips GCA2100/20 USB C

Usuwanie zmechaceń z dowolnych tkanin stało się prostsze niż kiedykolwiek dzięki golarce do ubrań Philips. Wyposażona w zaawansowaną głowicę tnącą z 6 stalowymi ostrzami, automatycznie dopasowującymi się do powierzchni, golarka skutecznie usuwa kłaczki, pozostając jednocześnie bezpieczną dla materiału. Nie musisz już obawiać się zaciągnięć czy uszkodzeń tkanin podczas odświeżania swoich ulubionych ubrań.

Zawsze pod ręką

Dzięki swoim kompaktowym wymiarom urządzenie jest nie tylko wygodne w użytkowaniu, ale także łatwe do przechowywania. Możesz nawet zabrać je ze sobą do walizki, gdy jest to konieczne.

Wygoda na każdym kroku

Dzięki wydajnemu akumulatorowi, urządzenie może działać do 90 minut po pełnym naładowaniu. Gdy poziom energii spadnie, wskaźnik zacznie mrugać, sygnalizując konieczność ładowania. Wystarczy podłączyć kabel USB-C, aby ponownie naładować akumulator.

Łatwe użytkowanie

Dzięki wygodnemu uchwytowi nawet przy dłuższym trzymaniu urządzenia nie odczuwasz zmęczenia dłoni. Wystarczy nacisnąć przycisk, by bez wysiłku usunąć zmechacenia z ubrań. Dodatkowo półprzezroczysty pojemnik na zmechacenia można łatwo zdjąć i opróżnić.

Specyfikacja

  • Wyjmowany pojemnik
  • Zasilanie akumulatorowe
  • W zestawie kabel do ładowania
  • Waga 150 g
  • 6 ostrzy
  • Bezpieczny dla wszystkich tkanin

20 innych produktów w tej samej kategorii: