GOLARKA TRYMER PHILIPS OneBlade 360 QP4631 Z APLIKACJĄ + ETUI

1971

Nowy produkt

Philips

316 Przedmioty

229,99 zł brutto


Więcej informacji

GOLARKA TRYMER PHILIPS OneBlade 360 QP4631 Z APLIKACJĄ + ETUI

Przycinaj, stylizuj i gól włosy dowolnej długości bez wysiłku

Nowa golarka OneBlade 360 przycina, stylizuje i dużo łatwiej goli włosy dowolnej długości. Dzięki niej z łatwością, wykonując mniejszą liczbę ruchów, ogolisz i przytniesz włosy w nawet najtrudniej dostępnych miejscach. Zapomnij o wieloetapowym goleniu i konieczności używania wielu narzędzi. Wystarczy OneBlade.

Przycina włosy, nie podrażnia skóry

  • Do przycinania, stylizowania i golenia
  • Ostrze 360
  • Regulowana nasadka grzebieniowa 5 w 1
  • Model z łącznością Bluetooth

Aplikacja Daily Care z rozszerzoną rzeczywistością

Wyjątkowa technologia OneBlade

Golarka Philips OneBlade została wyposażona w rewolucyjną technologię golenia twarzy, która umożliwia golenie włosów dowolnej długości. System podwójnej ochrony — gładka powłoka i zaokrąglone końcówki — ułatwiają golenie i sprawiają, że jest ono bardziej komfortowe. Golarka zawiera szybko poruszający się nożyk (12 000 razy na minutę), dlatego doskonale sprawdza się nawet w przypadku dłuższych włosów.

Innowacyjne ostrze 360

Innowacyjne ostrze 360 porusza się we wszystkich kierunkach, aby dostosować się do kształtów twarzy. Konstrukcja ta zapewnia nieprzerwany kontakt ze skórą i kontrolę. Łatwe przycinanie włosów i golenie w trudno dostępnych miejscach — niebywała wygoda w kilku ruchach.

Regulowana nasadka grzebieniowa 5 w 1

Unikatowa konstrukcja z otwartą nasadką grzebieniową gwarantuje efektywne przycinanie bez zapychania się i zakłócania Twojego dnia — nawet w przypadku długich i grubych włosów.

Nadaj kształt

Stwórz precyzyjne krawędzie dzięki dwustronnemu ostrzu. Możesz golić w każdym kierunku, aby zyskać doskonałą widoczność i zobaczyć każdy włos, który przycinasz. Uzyskasz idealny styl w kilka sekund!

Ogol

OneBlade nie goli tak krótko, jak tradycyjne ostrza, aby nie podrażniać skóry. Gol pod włos, by komfortowo usunąć zarost każdej długości. Zawiera 2 ostrza, jedno do twarzy i jedno do ciała.

OneBlade z Bluetooth i dedykowaną aplikacją Daily Care

Darmowa aplikacja Philips Daily Care to źródło porad na temat stylu i wydajności. Sprawdzaj różne stylizacje zarostu przy użyciu funkcji rzeczywistości rozszerzonej (AR) i korzystaj z instrukcji krok po kroku uwzględniających pomocny podgląd linii krawędzi brody na żywo. Dzięki aplikacji będziesz wiedzieć, kiedy zmienić ostrze lub naładować akumulator. W aplikacji dostępne są również spersonalizowane rekomendacje tworzone na podstawie tego, jak pielęgnujesz zarost na co dzień.

Dwustronne ostrze: gwarantuje precyzję i kontrolę

OneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając łatwe i komfortowe golenie całej powierzchni. Przesuwając dwustronne ostrze w dowolnym kierunku, uzyskasz stylowe krawędzie i proste linie.

Nakładana nasadka ochronna do wrażliwych miejsc

Załóż nasadkę ochronną, która dodatkowo zabezpiecza wrażliwe miejsca.

Nakładana nasadka do ciała (3 mm)

Załóż nasadkę grzebieniową do ciała (3 mm), dzięki której łatwo przytniesz włosy w dowolnym kierunku.

Ładowanie niezależnie od miejsca i czasu

Można ładować zarówno w domu, jak i w podróży — idealne rozwiązanie na co dzień i na wyjazd.

Ostrze, które łatwo się nie stępi

Solidne ostrze ze stali nierdzewnej wytrzymuje do czterech miesięcy użytkowania, aby zapewnić optymalną skuteczność. Gdy na ostrzu pojawi się ikona wymiany, jego wydajność może nie być optymalna. Ikona ta sygnalizuje, że należy rozważyć wymianę ostrza, aby zagwarantować pełen komfort golenia.

W pełni wodoszczelna

Golarka OneBlade jest całkowicie wodoszczelna (IPX7), dzięki czemu można ją łatwo umyć pod bieżącą wodą. Umożliwia golenie na sucho i mokro, także pod prysznicem — wybór należy do Ciebie. Nie wymaga stosowania pianki.

Akumulator litowo-jonowy o wydajności 60 minut

Akumulator litowo-jonowy umożliwia 60 minut ciągłej pracy po 1-godzinnym ładowaniu.

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

20 innych produktów w tej samej kategorii: