DEPILATOR LASEROWY BRAUN IPL Silk-Expert Pro 5 PL5117

Nowy produkt

Braun

50 Przedmioty

1 329,00 zł brutto


Więcej informacji

Depilator Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5117

+ Golarka Venus Swirl Razor

NOWOŚĆ 400 000 impulsów!

Według producenta to aż 20 lat kompletnych zabiegów na ciało, lub 40 lat przy depilacji łydek, okolic bikini, twarzy i pach.

Polska ładowarka

Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5117 to inteligentny, testowany klinicznie depilator gwarantujący skuteczną i bezpieczną depilację ciała oraz twarzy. Urządzenie automatycznie odczytuje i dopasowuje się do kolorytu Twojej skóry w celu trwałego usunięcia niechcianego owłosienia. W zestawie znajduje z depilatorem znajduje się precyzyjna nasadka, maszynka manualna Venus Swirl oraz elegancka kosmetyczka.

Technologia SensoAdapt™

Depilator Silk-expert Pro 5 IPL PL5117 firmy Braun wyposażony został czytnik kolorytu skóry - SensoAdapt™. Najnowszej generacji specjalny sensor na bieżąco odczytuje odcień skóry, aby dopasować do niego odpowiednią intensywność światła. Każdy impuls sprawia, że aplikowana jest optymalna ilość światła, dzięki czemu masz gwarancję niezwykłej skuteczności i bezpieczeństwa depilacji.

Najszybsza technologia depilacji, 400 tys. błysków

Silk-expert Pro 5 IPL PL5117 firmy Braun gwarantuje depilację nie tylko bezpieczną, ale również niezwykle szybką. Zabieg depilacji nóg można przeprowadzić w mniej niż 5 minut, czyli kilkukrotnie szybciej w porównaniu z innymi depilatorami. Lampa depilatora Braun oferuje żywotność aż 400 tys. błysków, co przekłada się na długoletnią eksploatację. Od teraz nie musisz już odwiedzać salonu kosmetycznego, aby uzyskać perfekcyjne rezultaty depilacji.

Depilacja stref wrażliwych

Depilator Braun PL5117 można bezpiecznie stosować na linii bikini, a także na twarzy czy poniżej kości policzkowych. Producent nie zaleca jednak używać go w okolicy oczu ani na czole. Idealnie sprawdza się natomiast podczas depilacji skóry nad górną wargą, brody i owłosienia na linii żuchwy. Należy pamiętać, aby przed zabiegiem wykonać test na niewielkim obszarze skóry.

3 tryby pracy w Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5137

Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5117 wyposażone jest w 3 tryby pracy. W trybie normalnym urządzenie pracuje z największą mocą i w każdym momencie dostosowuje się do odcieni skóry. Tryb delikatny równie skutecznie i szybko dostosowuje się do odcieni skóry, jednak pracuje z mniejszą mocą. Z kolei tryb ekstra delikatny pracuje z najmniejszą mocą. Jest to szczególnie przydatna opcja, która doskonale sprawdzi się podczas pierwszego zabiegu lub w szczególnie wrażliwych miejscach, takich jak twarz czy okolice bikini.

Ochrona UV

Czujnik kontaktu ze skórą zastosowany w depilatorze Braun Silk-expert Pro 5 IPL PL5117 gwarantuje, że urządzenie wysyła impulsy świetlne tylko wtedy, gdy przylega do skóry, a światło widoczne podczas zabiegu jest całkowicie bezpieczne dla oczu. Dodatkowo światło emitowane przez depilator redukuje uczucie dyskomfortu zarówno w trakcie, jak i po zabiegu.

Szybkie i precyzyjne zabiegi

Główny tryb umożliwia przesuwanie urządzenia po skórze, aby zabiegi przebiegały w bardziej płynny sposób na większych obszarach ciała, takich jak nogi. Zintegrowany czujnik kontaktu ze skórą zapewnia, że również mniejsze obszary ciała takie jak górna warga mogą być poddane dokładnemu zabiegowi

Według producenta to aż do 20 lat kompleksowych zabiegów na ciało, lub do 40 lat przy depilacji łydek, okolic bikini, twarzy i pach.

Najnowszy model 400 000 błysków !!!

7 powodów dla których warto używać Braun IPL w domu

1. Korzystanie z Braun Silk-expert IPL pozwalana trwałe i widoczne usunięcie owłosienia w ciągu zaledwie 4 tygodni.

2. Ekskluzywna technologia Brauna SensoAdapt dostosowuje zabiegi IPL specjalnie do koloru Twojej skóry i nadaje sie do zabiegów zarówno na twarz jak i na ciało.

3. Urządzenie oparte na technologii wykorzystywanej w profesjonalnych salonach kosmetycznych, ale dostosowanej tak, aby można było bezpiecznie i skutecznie korzystać z niej w domu

4. Braun Silk-expert posiada najszybszą technologię IPL na rynku. Możesz wydepilować nogi w zaledwie 10 minut!

5. Klinicznie testowany przez ekspertów, zabiegi są łagodne i praktycznie bezbolesne.

6. Urządzenie IPL posiada przewód co pozwala bez przerywania używać go z maksymalną mocą.

7. W porównaniu do profesjonalnych zabiegów laserowych lub z użyciem wosku, Braun Silk-expert IPL jest niezwykle opłacalną metodą skutecznego usuwania włosków w domu

Czy IPL jest dla Ciebie?

Braun Silk-expert IPL jest najbardziej skuteczny w przypadku jasnych i średnich odcieni skóry, przy włosach od naturalnego blondu do ciemnego brązu lub czerni. Urządzenie jest najmniej skuteczne do bardzo jasnych odcieni włosów, rudych, białych lub siwych włosów, w przypadku których mniejsza ilość melaniny nie reaguje ze światłem urządzenia. W takim przypadku należy zaopatrzyć się w specjalistyczne urządzenie (dostępne na pozostałych aukcjach) np. my me elos, które jest odpowiednie do każdego odcienia skóry i włosów.

NOWOŚĆ 400 000 impulsów

Braun PL5117 to aż 20 lat kompletnych zabiegów na ciało, lub 40 lat przy depilacji łydek, okolic bikini, twarzy i pach.

Specyfikacja techniczna:

  • Typ urządzenia: Depilator
  • Rodzaj depilacji: Świetlna
  • Rodzaj zasilania: Sieciowe
  • Żywotność lampy: 400 000 błysków
  • Dodatkowe funkcje: Depilacja całego ciała; Depilacja miejsc wrażliwych; Depilacja poniżej linii kości policzkowych
  • Dodatkowe informacje: Technologia SensoAdapt; Tryb płynny; Szklany filtr; Czujnik karnacji skóry; Bezbolesność zabiegów; Trwałe efekty; Ergonomiczny uchwyt; Kompaktowy rozmiar; Testowany klinicznie; Łagodny dla skóry; Rezultaty utrzymujące się do 4 tygodni; 3 tryby ustawień: normalny/łagodny/extra łagodny; 10 poziomów mocy; Ochrona UV
  • Dołączone akcesoria: Zasilacz; Kosmetyczka; Golarka Venus Swirl Razor; Precyzyjna nasadka; Polska instrukcja obsługi
  • Kolor: Biało-złoty
  • Kod produktu: Braun Silk-expert IPL PL5117
  • Gwarancja 24-mc realizowana we wszystkich punktach serwisowych Brauna w całej Polsce

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

20 innych produktów w tej samej kategorii: