GOLARKA PHILIPS OneBlade QP2520/65 3 NASADKI ETUI

1217

Nowy produkt

Philips

Ten produkt nie występuje już w magazynie

189,00 zł brutto


Więcej informacji

GOLARKA PHILIPS OneBlade QP2520/65 3 NASADKI ETUI

Przytnij

Przytnij brodę precyzyjnie do pożądanej długości za pomocą jednej z 3 nasadek do zarostu: 1 mm w celu uzyskania efektu popołudniowego zarostu, 3 mm — krótkiego przycinania, 5 mm — dłuższego zarostu.

Nadaj kształt

Stwórz perfekcyjną stylizację dzięki dwustronnemu ostrzu. Możesz golić się w każdym kierunku, aby uzyskać doskonałą widoczność i zobaczyć każdy włos, który przycinasz. Golenie jest szybkie, łatwe i komfortowe nawet na wrażliwych obszarach, co pozwala uzyskać idealny styl w kilka sekund.

Ogol

OneBlade nie goli zbyt blisko, by zapewnić komfort skórze. Gol pod włos, by komfortowo usunąć zarost każdej długości.

Wydajny akumulator

Akumulator umożliwia 45 minut ciągłej pracy po 8-godzinnym ładowaniu.

Na mokro i na sucho

Urządzenie OneBlade jest wodoodporne, dlatego łatwo je wyczyścić, opłukując pod kranem. Do golenia możesz nałożyć piankę lub nie — wybór należy do Ciebie.

Dopasowująca się do kształtu ciała

OneBlade dopasowuje się do kształtu twarzy, umożliwiając efektywne i komfortowe przycinanie i golenie całej powierzchni skóry.

Wybierz nasadkę 1, 3 lub 5 mm, aby uzyskać równy zarost

Nałóż nasadki, aby uzyskać równy zarost o wybranej długości.

Wyjątkowa technologia OneBlade

Philips OneBlade to nowa, rewolucyjna technologia elektrycznego golenia, opracowana dla mężczyzn, którzy stylizują zarost i zapuszczają brodę. OneBlade pozwala przyciąć, nadać kształt i zgolić zarost o każdej długości. Wyjątkowa technologia golenia OneBlade łączy w sobie szybko poruszający się nożyk (200 ruchów na sekundę) z podwójnym systemem ochrony, zapewniając efektywne i wygodne golenie dłuższych włosów. OneBlade nie goli zbyt blisko skóry, dzięki czemu jego stosowanie jest komfortowe.

Typ:

  • Do baków
  • Do brody
  • Do wąsów
  • Szyja

Dane techniczne:

  • Rodzaj zasilania: Akumulatorowe
  • Czas ładowania [min]: 480
  • Czas pracy bezprzewodowej [min]: 45

Załączone wyposażenie:

  • 3 nasadki
  • Nasadka ochronna
  • Etui

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

20 innych produktów w tej samej kategorii: