Nowy Saturator do wody zestaw SodaStream Terra + butelka Zobacz większe

Saturator do wody zestaw SodaStream Terra + butelka

2068

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Więcej informacji

Saturator do wody zestaw SodaStream Terra + butelka

Przyłącz się do bąbelkowej rewolucji!

Czy wiesz, że możesz ratować naszą planetę bez rezygnowania ze swoich ulubionych napojów gazowanych? Zastanawiasz się jak to możliwe?

To proste, a wszystko dzięki ekspresowi do wody gazowanej SodaStream Terra. Dzięki temu saturatorowi już kilka sekund zmienisz swoją wodę, w gazowaną, za naciśnięciem jednego przycisku.

I bycie eko staje się prostsze!

W zestawie znajdują się:

  • saturator do wody SodaStream Terra w kolorze czarnym
  • różowy nabój z gazem CO2 z systemem montażu Quick Connect
  • butelka SodaStream Fuse 1L - przystosowana do mycia w zmywarce

Zmień swoją wodę - w gazowaną już w kilka sekund!

Krok 1. Napełnij butelkę SodaStream Twoją wodą z kranu lub przefiltrowaną do oznaczonego poziomu

Krok 2. Umieść butelkę w ekspresie.

Krok 3. Za pomocą jednego przycisku uwoolnij moc bąbelków i wybierz ulubiony poziom nagazowania wody, na jaki tylko masz ochotę: lekki, średni czy mocny? O ilości bąbelków decyduje liczba przyciśnięć.

Kiedy woda gazowana, to za mało?!

Możesz dodać ulubiony syrop smakowy SodaStream, tworząc nieograniczone smakowe szaleństwo lub naturalne dodatki, takie jak sok z cytryny, mrożone owoce czy listki mięty.

Dopasowany do każdego wnętrza

Saturator do wody SodaStream Terra w kolorze czarnego matu, idealnie pasuje do każdego wnętrza, zarówno Twojej kuchni jak i pomieszczenia biurowego. Bąbelkowa woda z saturatora jest doskonałą alternatywą dla napojów gazowanych w plastikowych butelkach jednorazowych ze sklepu, które dodatkowo zabierają Ci miejsce.

Ogranicz zakupy i oszczędzaj, nie tylko pieniądze

Jeden cylinder SodaStream wystarcza do przygotowania 60 litrów wody gazowanej. Zapomnij o dźwiganiu ciężkich zgrzewek z wodą ze sklepu i już dziś ciesz się, idealnie gazowanym napojem w zasięgu twojej dłoni, a dzięki temu nie tylko oszczędzasz pieniądze ale masz istotny wpływ na ochronę środowiska. Wybierając SodaStream wyeliminujesz do 1789 butelek jednorazowego użytku*.

*Na podstawie danych dotyczących liczby butelek plastikowych jednokrotnego użytku generowanych średnio przez jedno gospodarstwo domowe przez 4 lata wg wewnętrznych danych SodaStream.

Wygodne użytkowanie

Ekspres do wody SodaStream Terra jest urządzeniem, które działa bez użycia prądu, dzięki czemu możemy go umieścić, gdzie tylko chcemy. Dodatkowym atutem jest możliwość mycia w zmywarce dołączonej do zestawu butelki Fuse. Do właściwego działania saturator potrzebuje wyłącznie zamontowania cylindra z gazem CO2 oraz butelki SodaStream wypełnionej wodą.

20 innych produktów w tej samej kategorii: