GENERATOR STACJA PARY ŻELAZKO TEFAL Fasteo SV6040 2200W

Nowy produkt

Tefal

6 Przedmioty

Darmowa wysyłka

369,00 zł brutto


Więcej informacji

Generator pary Żelazko TEFAL Fasteo SV6040 2200W

Generator pary Fasteo gwarantuje najlepsze rezultaty prasowania w krótkim czasie. Wszystko dzięki silnemu wyrzutowi pary oraz dużemu zbiornikowi na wodę, który nie wymaga ciągłego uzupełniania. Technologia wysokiego ciśnienia (5,2 bara) błyskawicznie rozprostowuje wszelkie zagniecenia, a samo urządzenie jest gotowe do pracy w zaledwie 2 minuty. Wszystko to sprawia, że Fasteo jest idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących praktyczne rozwiązania.

Szybkie nagrzewanie i duży zbiornik na wodę

Urządzenie jest gotowe do pracy w 2 minuty, a duży zbiornik sprawia, że nie trzeba ciągle napełniać go wodą.

Ciśnienie 5,2 bara

Technologia wysokiego ciśnienia (5,2 bara) błyskawicznie rozprostowuje wszelkie zagniecenia.

Usuwanie najtrudniejszych zagnieceń

Moc uderzenia pary do 180 g/min sprawi, że wygładzisz najtrudniejsze zagniecenia, nawet na grubych tkaninach.

Doskonałe prowadzenie po tkaninie

Ceramiczna stopa zapewnia płynne prowadzenie żelazka po tkaninie, dzięki czemu prasowanie staje się łatwiejsze.

Łatwe i bezpieczne przenoszenie

Przenoszenie i przechowywanie urządzenia jest teraz niezwykle wygodne, dzięki specjalnej blokadzie.

Prasowanie w pionie

Ta uniwersalna funkcja to idealne rozwiązanie do poprawek na ostatnią chwilę, a także do prasowania marynarek, delikatnych tkanin i zasłon.

Tryb Eco

Urządzenie zapewnia idealne efekty prasowania, przy jednoczesnej oszczędności energii.

Najwyższa moc pary na dłużej

Zawsze mocna para i dłuższa żywotność urządzenia, dzięki wkładowi antywapiennemu umożliwiającemu łatwe usuwanie kamienia z bojlera.

Generator pary Fasteo to idealne połączenie szybkich efektów i niezrównanej wygody prasowania. Urządzenie prasuje szybciej niż tradycyjne żelazka dzięki silnemu wyrzutowi pary oraz dużemu zbiornikowi na wodę, który nie wymaga ciągłego uzupełniania. Wkład antywapienny przedłuża żywotność generatora, jednocześnie gwarantując bezproblemową pracę, a  krótki czas nagrzewania zapewnia natychmiastową gotowość do pracy. Dzięki ceramicznej stopie żelazko lekko prowadzi się po tkaninie, co w połączeniu z wysoką wydajnością generowania pary daje doskonały efekty prasowania wszystkich ubrań. Funkcja prasowania w pionie świetnie sprawdza się podczas usuwania zagnieceń z garniturów, delikatnych tkanin, a nawet zasłon. Wygodę korzystania z Fasteo zwiększają: blokada ułatwiająca transport i przechowywanie przy zachowaniu pełnego bezpieczeństwa, kompaktowe wymiary i możliwości zwinięcia przewodu parowego wokół podstawy generatora.

20 innych produktów w tej samej kategorii: