SATURATOR SodaStream Spirit Mega Pack ZESTAW 3 BUTELKI Black

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

299,00 zł brutto


Więcej informacji

SATURATOR SODASTREAM MEGAPACK ZESTAW 3 BUTELKI

Tak SodaStream wprowadził na rynek słynną innowację. Ten model w mgnieniu oka zamienia wodę z kranu w gazowaną. Czy chcesz, aby Twoja woda była lekko, średnio czy też mocno gazowana? Wedle życzenia. Jedyne co musisz zrobić, to postawić butelkę wypełnioną wodą, a Spirit zajmie się całą resztą. Co należy jeszcze wiedzieć? To urządzenie SodaStream nie potrzebuje prądu, więc żadne kable nie będą zalegać na kuchennym blacie. Maszyna sodowa SodaStream ma nowoczesny wygląd, a dzięki załączonym butelkom wielokrotnego użytku ograniczasz zużycie plastiku, co czyni urządzenie przyjaznym dla środowiska. Butelka wielokrotnego użytku SodaStream oszczędza średnio 2800 jednorazowych butelek!

ZESTAW ZAWIERA:

 • Urządzenie do wody gazowanej SodaStream SPIRIT
 • cylinder CO2 SodaStream
 • 2 butelki o pojemności 1 litra (wielokrotnego użytku)
 • 1 butelka 0,5 litra (wielokrotnego użytku)

Dzięki SodaStream Spirit wodę z kranu w kilka sekund zamienisz w wodę gazowaną.

SodaStream to stawiany na blacie, prosty w użyciu ekspres do napojów gazowanych. Działa na zasadach mechanicznych – bez baterii, bez zużycia energii elektrycznej. System SodaStream daje dowolność w przygotowaniu napojów gazowanych takich jak lubisz.

Urządzenie pozwala na tworzenie napojów gazowanych. Wystarczy umieścić butelkę w ekspresie, a dołączony nabój sam wprowadzi gaz. Ekspres umożliwia dostosowanie poziomu nagazowania napoju do własnych preferencji. Woda może być lekko, średnio lub mocno gazowana, w zależności od tego, ile dwutlenku węgla wpuścimy do butelki z wodą.

Nabój wystarczy na przygotowanie 60 litrów napoju. Przygotowaną wodę sodową można też zamienić w pyszny napój gazowany dodając wybrany syrop smakowy Soda Mix.

Ma system zatrzaskowy dla łatwego umieszczenia butelki. Jak umieścić butelkę w mechanizmie kliknięcia? Trzymaj butelkę w swoim kierunku, aż zatrzaśnie się w najdalszej skośnej pozycji. Umieść butelkę w mechanizmie potwierdzenia kliknięcia. Mocno przesuń butelkę w górę i w dół, aż usłyszysz kliknięcie.

Maszyna sodowa SodaStream ma nowoczesny wygląd, a dzięki załączonym butelkom wielokrotnego użytku ograniczasz zużycie plastiku, co czyni urządzenie przyjaznym dla środowiska. Butelka wielokrotnego użytku SodaStream oszczędza średnio 2800 jednorazowych butelek!

Fizyczne

 • Butelka: Z tworzywa sztucznego
 • Głębokość [cm]: 20
 • Szerokość [cm]: 20
 • Wskaźnik stopnia nasycenia wody CO2: Nie
 • Wysokość [cm]: 44

Parametry

 • Kolor: Czarny
 • Wyposażenie: 1 butelka o pojemności 0.5l, 1 nabój CO2 do przygotowania 60 l napoju, 2 x butelka o pojemności 1l

20 innych produktów w tej samej kategorii: