TOSTER OPIEKACZ PHILIPS HD2590/00 1030W BIAŁY

1683

Nowy produkt

Philips

Ten produkt nie występuje już w magazynie

144,99 zł brutto


Więcej informacji

TOSTER OPIEKACZ PHILIPS HD2590/00 1030W BIAŁY

Chrupiące tosty każdego dnia!

Toster z długimi szczelinami i ośmioma ustawieniami zapewniającymi równe, złote rezultaty, bez względu na to, co tostujesz i jak chcesz. Zintegrowany ruszt do podgrzewania bułek pomieści wszystko, od bułek po rogaliki.

Zintegrowany ruszt do podgrzewania

Podgrzewacz pozwala na zagrzanie ciasta, bułeczek, oraz rogalików. Dźwignia wysokiego podnoszenia w łatwy sposób pozwoli na wyjęcie mniejszych produktów. A Wyjmowana tacka na okruszki ułatwia czyszczenie zapewniając łatwe utrzymanie czystości.

Podgrzej w kilka sekund

Tryb podgrzewania podgrzewa tosty w kilka sekund za naciśnięciem jednego przycisku. Chłodna w dotyku izolowana powierzchnia zewnętrzna chroni przed oparzeniami. A przycisk anulacji pozwala natychmiast zatrzymać pracę tostera, zapewniając bezpieczeństwo. Wyposażony w automatycznie wyłączanie chroni w przypadku zablokowania chleba bądź zwarcia układu.

Długie gniazdo dla różnych rodzajów pieczywa

Pojedynczy długi otwór pasuje do każdego wybranego rodzaju pieczywa. A jego 8 stopni pozwala uzyskać oczekujący smak. Tryb rozmrażania umożliwia bezproblemowe opiekanie zamrożonego chleba za jednym naciśnięciem przycisku.

20 innych produktów w tej samej kategorii: