Golarka do Ciała Philips BG7020/15 Bodygroom

Nowy produkt

Philips

17 Przedmioty

249,99 zł brutto


Więcej informacji

Golarka do Ciała Philips BG7020/15 Bodygroom

Przycinanie i golenie całego ciała

Zaprojektowany tak aby chronić nawet najwrażliwsze miejsca

  • Dwustronna golarka konturowa 2D
  • Zintegrowany trymer (od 3 do 11mm)
  • 70 minut pracy - 1 godzina ładowania
  • Unikalny dwustronny design

Pewnie gol lub przycinaj wszystkie strefy ciała jednym narzędziem.

Pewnie gol lub przycinaj wszystkie strefy ciała za pomocą jednego narzędzia. Wygodne golenie i przycinanie pod szyją. Łatwo przełączaj się między goleniem i przycinaniem, a także dostosowuj długość przycinania bez konieczności wymiany osprzętu. Zaprojektowany jako bezpieczne i wygodne rozwiązanie do pielęgnacji pleców, ramion, klatki piersiowej, brzucha, pach, ramion, pachwiny i nóg.

Dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wygodne golenie.

Dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając wygodne golenie. Dodatkowa elastyczność głowicy golącej łatwo dopasowuje się do kształtu ciała, zapewniając gładkie golenie przy mniejszym nacisku.

Ostrza ze stali nierdzewnej i regulowany grzebień, przycinanie włosów 3-11mm

Ostrza ze stali nierdzewnej i regulowany grzebień, przycinanie włosów 3-11mm Zintegrowany trymer i regulowany grzebień z 5 ustawieniami długości ma zapewniać więcej mocy, aby ciąć nawet najgrubsze włosy. Ostrza stalowe trymera lekko szczotkują się wzajemnie, ostrząc się podczas przycinania, dzięki czemu pozostają wyjątkowo ostre i skuteczne. Ostrza mają zaokrąglone końcówki, aby zapewnić gładki kontakt ze skórą bez podrażnień i zadrapań. Aby utrzymać pożądaną długość włosów lub uzyskać naturalny wygląd, dopasuj grzebień do długości od 3 do 11 mm. Możesz użyć systemu golenia po drugiej stronie, aby uzyskać dokładniejszy wynik.

Zaokrąglone końcówki i hipoalergiczna folia zapewniają komfort skóry

Różne końcówki i hipoalergiczna folia zapewniają komfort skóry Głowica golarki ma opatentowane zaokrąglone końcówki i folię hypoalergiczną, aby chronić skórę podczas golenia. Dwukierunkowe przycinarki wycinają dłuższe włosy, które są golone przez folię, aby uzyskać dokładniejszy wynik.

70-minutowe bezprzewodowe ładowanie po 1-godzinnym ładowaniu

70 minut bezprzewodowego użytkowania po 1-godzinnym ładowaniu Akumulator o dużej mocy z 70-minutowym bezprzewodowym użyciem po 1 godzinie ładowania. Wskaźnik baterii wskazuje stan zasilania, gdy poziom naładowania akumulatora jest niski lub pełny

Łatwe do czyszczenia i użytkowania na zewnątrz i pod prysznicem

Łatwe czyszczenie i używanie w kabinie prysznicowej lub poza nią Zapewnia komfortowy i bliski rezultat pod prysznicem. Urządzenie do pielęgnacji ciała jest w pełni wodoodporne, więc po zakończeniu można je po prostu spłukać. W przypadku dłuższych włosów skuteczność przycinania może być lepsza na suchych włosach.

Ergonomiczny chwyt dla maksymalnej kontroli

Ergonomiczny chwyt dla maksymalnej kontroli Gumowy uchwyt został zaprojektowany, aby zapewnić optymalną obsługę nawet w stanie mokrym, dla lepszej kontroli podczas używania, na lub pod prysznicem.

2-letnia gwarancja, napięcie na całym świecie, brak oleju

Wszystkie nasze produkty pielęgnacyjne są trwałe. Są one objęte 2-letnią ogólnoświatową gwarancją, światowym napięciem i nigdy nie potrzebują oleju

Zgodnie z Art. 38. ustawy o prawach konsumenta - prawo odstąpienia od umowy zawartej poza lokalem przedsiębiorstwa lub na odległość nie przysługuje konsumentowi w odniesieniu do umów, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz dostarczana w zapieczętowanym opakowaniu, której po otwarciu opakowania nie można zwrócić ze względu na ochronę zdrowia lub ze względów higienicznych, jeżeli opakowanie zostało otwarte po dostarczeniu.

20 innych produktów w tej samej kategorii: